Neden E-Ticaretim?

Neden E-Ticaretim?

Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte ürün ya da hizmetlerin internet ve ya diğer bilgisayar bağlantıları vasıtasıyla ürün alımı ve satışını kolaylaştıran e-ticaret sisteminin yani elektronik pazarlamanın yapılması da artış göstermektedir. Bununla birlikte e-ticaret sisteminin de önemi artmaktadır. Neden E-Ticaretim diye düşünülecek olursa sebeplerine göz atmak yerinde olacaktır.

Kaliteli bir e-ticaret sitesi kurarak online bir şekilde milyonlarca insana hitap ederek ulaşmak ve satış yapmak istiyorsanız, satıştaki ürünlerle ilgili internet üzerinden arama yapıldığında sitenizin kolay ulaşılabilir olmasını istiyorsanız, istediğiniz ve ihtiyacınız olduğu zaman teknik destek almak istiyorsanız, sitenizi yönetebilmek için kolay kullanabileceğiniz bir kullanıcı panelinizin olmasını istiyorsanız ve siteniz için profesyonel bir tasarım düşünüyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Neden e-ticaretim sorusuna verilebilecek en iyi cevap, bu beklentilerinizin ve daha fazlasının en iyi ve kaliteli bir şekilde karşılanması nedeniyle diye çok net olarak cevap vermemiz mümkündür. E-ticaret sistemi genelde web sitesi aracılığıyla yapılan satışı kapsamaktadır. Küçük bir bölüm ise mail gönderilmesi yoluyla e-pazarlama işlemi yapmaktadır. Firma olarak görevimiz, müşterilerimizin online ortamda iş akışlarını kolaylaştırarak müşteri sayılarının artmasını sağlamak ve bu konularla ilgili fikirler üreterek uygulamaya geçirmektir. 2007 yılı itibariyle aktif olarak birçok müşterimizin işlerini kolaylaştıracak ve dolayısıyla satışlarının artmasını sağlayacak uygulamalar geliştirmekteyiz.

Sonuç itibariyle neden e-ticaretim sorusuna, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde en kaliteli, kullanımı rahat ve güncel platform sunarak başarılı bir e-ticaret ortamı sağlanmasına çok ciddi katkıda bulunduğumuz şeklinde cevap verebiliriz.

Bir E-ticaret sitesi kurmak ve milyonlarca insana online satış yapmak istiyorsanız, internet kullanıcılarının arama motorlarından ürünlerinizle ilgili aramalar yaptığında web sitenize kolayca ulaşmasını istiyorsanız, teknik destek alma konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız, kullanışlı bir admin paneli ile birlikte dilediğiniz ürünleri kolayca ekleyebilmek istiyorsanız, web siteniz için profesyonel bir e-ticaret tasarımı istiyorsanız, teknik konularla kafamı karıştırmayın benim için en uygun olan e-ticaret sistemini kurun ben kendi işimi yapayım diyorsanız. Doğru ADRESTESİNİZ.

Elektronik pazarlama (Marketing) olarak da bilinen e-ticaret ya da eticaret; Ürünlerin veya servislerin, internet ve diğer bilgisayar bağlantısı olan elektronik sistemleri üzerinden satışı veya alışıdır. Elektronik ortamda yürütülen ticaretin miktarı, internetin kullanımının yaygınlaşmasıyla hızlıca artmıştır. E - ticaretin kullanımı da bu yolla artmıştır. Elektronik ortamlardan para gönderebilme, tedarik zinciri yöntemi, internet pazarlaması, online işlem süreci, elektronik bilgi değişimi, envanter yönetim sistemi, elektronik bilgi toplama sistemi ile e-ticaretin kullanımı yaygınlaşmıştır. Mağazanızı açabileceğiniz en işlek caddeye bile açsanız, iyi bir e-ticaret sitesiyle ulaşabileceğiniz müşteri portföyü çok daha yüksek olacaktır.

Elektronik ticaretin büyük bir kısmı, web sitesi üzerinden yapılan alış ve verişlerden oluşmaktadır. Küçük bir kısımda mail gönderim yöntemiyle elektronik pazarlama yapmaktadır. Profesyonel e ticaretin en önemli özellikleri; kolay kullanılabilir alış veriş modülü, arama motoru optimizasyonu, kullanışlı ve tam donanımlı admin paneli, profesyonel web tasarım gibi maddelerden oluşmaktadır.

Firmalar arasında yayılan elektronik ticaret business to business (b2b) yani şirketten şirkete ticaret olarak adlandırılmaya başlandı. Şirketler ve müşteriler arasında yapılan e ticaret business to customer (b2c) şirketten müşteriye olarak adlandırılır. E-Ticaret sitelerinin yazılım algoritmaları bu tercihlere göre şekillenir. Tuccarim.com’ un geliştirdiği e-ticaret sistemi ile b2c sistemini kullanmış olacaksınız.

Elektronik ticaret, firmaların online ortamda satış yaptıkları bir platformdur.

Görevimiz.
Online alışveriş (e-ticaret) yöntemini kullanarak ticaret yapan tüm müşterilerimizin iş akışlarını kolaylaştıracak, online ortamdaki müşteri sayılarını arttıracak, daha az iş gücü ile daha fazla ticaret yapabilme imkanları sağlayacak fikirler üretip bunları yazılımlarımızda uyguluyoruz.

Tecrübemiz
Her gün gelişmekte olan ve bu gün geldiği nokta itibari ile ülkemizdeki ve dünyadaki ticaretin önemli bir bölümünü oluşturan e-ticaret sektöründe, Eticaretim.com.tr ekibi olarak 2007 yılından beri e-ticaret sistemleri geliştirmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun sistem geliştirme konusunda uzmanlaşmamız tecrübemizle, sektörde uzun yıllar geçirmemiz ve sektörün nerelerden nerelere geldiğini iyi bilmemizden kaynaklıdır. E-Ticaretim.com.tr daha önce tuccarim.com ve aydesign.net internet siteleri üzerinden hizmet vermekte idi.

Misyonumuz
Müşterilerimize emeklerinin karşılıklarını alabilecekleri platformlar sunabilmek amacı ile en güncelini, en başarılısını en kullanışlısını kısaca en başarılı e-ticaret yapabilme ortamını sağlayabilmek.