E-Ticaret Paketleri

E-Ticaretim olarak, müşterilerimiz her ihtiyaca uygun olarak ve profesyonel bir şekilde geliştirilen ve müşterilerimizin online platformda ciddi başarı kazanmasına yardımcı olan e-ticaret paketleri kapsamında hizmetlerimizi sunmaktayız.

E-ticaret paketleri içeriğinde bulunan hizmet ve özelliklere göre faklılık göstermekte ve bunlar belirginleştirilerek, müşterilerimize kendi ihtiyaçları doğrultusunda kolay seçim yapmalarını hedeflemekteyiz. Özelliklerine göre üç adet paket uygulaması olup bunlar; Basic, Proffesional, Ultimate olarak adlandırılmıştır. Basic paket uygulaması genel olarak; sistem kullanım eğitimi, teknik destek hizmeti, hazır tema tasarımları, mobil uyumluluk, haber ve blog yönetimi, içerik yönetimi, havale ya da kapıda ödeme sistemi sosyal medya pazarlama, akıllı filtre ve ürün seçenekleri, davet sistemi, marka bazlı iskonto, ürün klonlama gibi içerikleri barındırmaktadır. Proffesional pakette bunlara ilaveten sms modülü, sanal pos entegrasyonlar, payu, kargo yönetimi, arama motoru optimizasyonu, istatistik ve raporlama, rss desteği, slide show yönetimi, bayilik, çoklu tip bayi tanımlama, ssl sertifikası, kredi kartı modülü, hediye çeki ve puan sistemi, ürün ilişkilendirme, xml entegrasyonları, google richsnippets, dinamik xml sitemap ve arama motorları pingleme, ücretsiz google adwords ve yüz tl yükleme gibi ve daha fazla özellik içermektedir. Ultimate ise en geniş kapsamlı paket olup iki paketin içerdiği ve daha fazla özelliği tek başına içermektedir.

Sonuç olarak; profesyonel olarak geliştirdiğimiz e-ticaret paketleri ihtiyaç doğrultusunda tercih edildiği takdirde önemli ölçüde başarılı olunmasına ciddi anlamda katlı sağlayacaktır.Paket Özellikleri